Prijavite se na naš mesečni newsletter
Prijava za registrovane korisnike
Elegantna i veoma udobna ženska cipela na stabilnoj potpetici urađena od mekane kože u bež boji. Na vrhu ukrasna kožna mašnica.
Ova udobna salonka je izrađena od crnog velura u kombinaciji sa crnim lakom. Kaiš oko zgloba vam pruža osećaj stabilnosti prilikom nošenja.
Udobna ženska cipela na stabilnoj potpetici, srednje visine. Urađena u prirodnoj koži, nude boja velura.
Elegantna i izazovna ženska salonka u animal printu,na visokoj potpetici ostavice utisak gde god da se pojavite. Napravljena od prirodne kože pruža osećaj udobnosti i komfora.
Udobna i komforna ženska salonka na stabilnoj potpetici. Urađena od crnog velura.
Elegantna ženska cipela napravljena od prave kože. Dezen je mešavina finog teget velura sa printom na kapnici. Zbog svog dizajna odiše elegancijom, ali takođe zbog stabilne i niske potpetice pruža udobnost tokom celog dana.
Crne lakovane cipele sa presvučenom širokom štiklom. Od prirodnog laga u kombinaciji sa printanom kožom na vrhu cipele. Izuzetno udobna cipela koja odiše elegancijom.
Teget lakovane cipele sa presvučenom širokom štiklom. Od prirodnog laga u kombinaciji sa printanom kožom na vrhu cipele. Izuzetno udobna cipela koja odiše elegancijom.
Veoma udobna ženska cipela uradjena od prirodne mekane kože, crni velur. Na špicu print crni kožni dezen. Stabilna peta srednje visine.
Elegantna ženska cipela napravljena od prave kože. Dezen je mešavina mekane crne kože sa lakom na kapnici. Zbog svog dizajna odiše elegancijom, ali takođe zbog stabilne i niske potpetice pruža udobnost tokom celog dana.
Elegantna ženska salonka na stabilnoj peti srednje visine. Izuzetno udobna i laka za obuvanje.
Prijavite se na naš mesečni newsletter