Prijavite se na naš mesečni newsletter
Prijava za registrovane korisnike
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na pertlanje na laganom rebrastom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog crnog velura u kombinaciji sa lakom.
Dužina unutrašnjeg gazišta
36 – 243 mm
37 – 250 mm
38 – 255 mm
39 – 265 mm
40 – 270 mm
41 – 278 mm
42 – 282 mm
Udobne moderne ženske mokasine od najkvalitetnije lak kože i velura sa ukrasnom metalnom šnalom. Rebrasti neklizajući đon.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na izuzetno laganom đonu. Izrađena od prirodnog laka.
Ženske cipele na robusnom rebrastom đonu. Urađene od najkvalitetnije goveđe kože.
Lagana, udobna i moderna ženska cipela urađena od prirodne kože-laka. Na risu sa obe strane lastiš radi lakšeg nazuvanja. Na vrhu ukrasni lančić.
Moderna ženska mokasina urađene u kombinaciji crne glat kože i braon kroko kože.
Moderna ženska mokasina na rebrastom komfornom đonu. Urađena od prirodne kože, crnog velura.
Izuzetno lagana i udobna ženska cipela na ravnom đonu. Urađena od prirodne mekane kože. Lastiš sa obe strane radi lakšeg obuvanja. Ukrasne kićanke
Udobne moderne ženske mokasine od najkvalitetnije kože sa ukrasnim metalnim zlatnom šnalom. Rebrasti neklizajući đon.
Ženske cipele na robusnom rebrastom đonu. Urađene od najkvalitetnije goveđe kože. Jezik od animal print kože.
Prijavite se na naš mesečni newsletter
