Prijavite se na naš mesečni newsletter
Prijava za registrovane korisnike
Izuzetno udobna i lagana mokasinu na anatomskom djonu. Uradjena od prirodne kože u laku.
Dužina unutrašnjeg gazišta
36 – 238 mm
37 – 246 mm
38 – 252 mm
39 – 260 mm
40 – 266 mm
41 – 272 mm
42 – 280 mm
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na pertlanje na laganom rebrastom đonu. Izrađena od mekanog velura u kombinaciji sa glat kožom.
Izuzetno lagana i udobna ženska baletanka. Izradjena od mekanog prirodnog velura u kombinaciji sa lakom.Na vrhu ukrasna mašnica.
Veoma udobna cipela Sebago u svom prepoznatljivom jednostavnom dizajnu. Odlikuje se izuzetnom udobnošću i visokim kvalitetom izrade od najfinije kože. Lagani, neklizajući đon daje osećaj dodatne udobnosti i komfora.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na pertlanje na laganom rebrastom đonu. Izrađena od mekane prirodne kože. Na vrhu cipele su dekorativne zumbe.
Elegantna ženska gležnjača, na izuzetno laganom neklizajućem đonu. Sa obe strane ima rajsferšlus radi lakšeg nazuvanja.
Veoma elegantna i udobna ženska mokasina na izuzetno laganom anatomskom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog laka.
Crne lakovane cipele sa presvučenom širokom štiklom. Od prirodnog laga u kombinaciji sa printanom kožom na vrhu cipele. Izuzetno udobna cipela koja odiše elegancijom.
Veoma lagana i udobna ženska cipela na anatomskom neklizajućem đonu. Urađena u kombinaciji prirodne kože i laka.
Veoma udobna ženska cipela na laganom anatomskom đonu. Urađena u kombinaciji prirodne kože i laka.Rajsferšlus sa strane i lastiš preko risa omogućavaju lakše obuvanje.
Veoma udobna i mekana poluduboka gležnjača na anatomskom neklizajućem rebrastom đonu. Sa spoljašnje strane rajsferšlus, na pertlanje. Idealna za hladne dane, unutra toplo postavljena.
Prijavite se na naš mesečni newsletter
