Prijavite se na naš mesečni newsletter
Prijava za registrovane korisnike
Veoma elegantna i udobna ženska mokasina na izuzetno laganom anatomskom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog laka.
Dužina unutrašnjeg gazišta
36 – 238 mm
37 – 246 mm
38 – 252 mm
39 – 260 mm
40 – 266 mm
41 – 272 mm
42 – 280 mm
Izuzetno udobna i lagana mokasina na anatomskom đonu. Izrađena od prirodne kože.
Veoma lagana i udobna ženska cipela na anatomskom neklizajućem đonu. Urađena u kombinaciji prirodnog velura i laka.
Udobna ženska gležnjača na laganom neklizajućem anatomskom đonu. Sa spoljne strane rajsferšlus.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na izuzetno laganom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog velura u kombinaciji sa lakom. Na vrhu zumbana sa 2 bućkice.
Izuzetno lagana i udobna ženska cipela na ravnom đonu. Urađena od prirodne mekane kože. Lastiš sa obe strane radi lakšeg obuvanja. Ukrasne kićanke
Izuzetno udobna i lagana mokasina na anatomskom đonu. Izrađena od prirodne kože u crnom kroko laku.
Veoma udobna ženska gležnjača koja svojim dizajnom dozvoljava da se kombinuje i u sportskoj varijanti. Od nepromočivog materijala u kombinaciji sa prirodnim lakom.
Veoma elegantna i udobna ženska mokasina na izuzetno laganom anatomskom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog laka u krokou.
Elegantna ženska gležnjača od prirodne veoma mekane kože. Široka peta. Sa unutrašnje strane rajsferšlus. Sa spoljne strane kožna mašna kao ukrasni detalj.
Elegantna ženska salonka na visokoj potpetici. Napravljena od prirodne kože sa zanimljivim printom teget cveća.
Prijavite se na naš mesečni newsletter
