Prijavite se na naš mesečni newsletter
Prijava za registrovane korisnike
Moderne ženske cipele na laganom robusnom đonu. Izrađene od prirodne kože. Zlatna ukrasna šnala.
Dužina unutrašnjeg gazišta
36 – 243 mm
37 – 250 mm
38 – 255 mm
39 – 265 mm
40 – 270 mm
41 – 278 mm
42 – 282 mm
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na pertlanje na laganom rebrastom đonu. Izrađena od mekanog velura u kombinaciji sa glat kožom.
Elegantna i udobna ženska cipela na modernom belom đonu. Izrađena od prirodnog kože, velura. Na jeziku je kroko šara.
Ženske cipele na robusnom rebrastom đonu. Urađene od najkvalitetnije nubuk kože u zelenoj boji.
Udobne moderne ženske mokasine od najkvalitetnije kože sa ukrasnim metalnim zlatnom šnalom. Rebrasti neklizajući đon.
Moderne ženske mokasine sa zlatnom ukrasnom šnalom preko risa. Izrađene od vrhunske prirodne kože u bež koži i sitnim print detaljima na jezikui.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na izuzetno laganom đonu. Izrađena od prirodne mekane kože u kombinaciji sa velurom. Na vrhu zumbana sa 2 bućkice.
Lagana mokasina na modernom belom đonu. Lice je urađeno od prirodne kože, velura.
Moderna mokasina na rebrastom đonu. Urađena od prirodne kože, u kombinaciji crni sitni kroko i crni velur. Na vrhu srebrna ukrasna šnala.
Lagana, udobna i moderna ženska cipela urađena od prirodne kože-laka. Na risu sa obe strane lastiš radi lakšeg nazuvanja. Na vrhu ukrasni lančić.
Prijavite se na naš mesečni newsletter