Prijavite se na naš mesečni newsletter
Prijava za registrovane korisnike
Udobne moderne ženske mokasine od najkvalitetnije kože sa ukrasnom metalnom šnalom. Rebrasti neklizajući đon.
Dužina unutrašnjeg gazišta
36 – 237 mm
37 – 242 mm
38 – 249 mm
39 – 256 mm
40 – 264 mm
41 – 270 mm
Ženske mokasine na rebrastom đonu. Urađene u kombinaciji braon i teget kože. Na vrhu ukrasna šnala.
Elegantna i udobna ženska cipela na modernom belom đonu. Izrađena od prirodnog kože, velura. Na jeziku je kroko šara.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na izuzetno laganom đonu. Izrađena od prirodnog nubuk kože.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na pertlanje na laganom rebrastom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog bordo velura u kombinaciji sa lakom.
Moderne ženske mokasine urađene od crnog laka. Na risu ukrasna šnala u crnoj boji.
Izuzetno lagane i udobne oksfordice na fleksibilnom rebrastom đonu. Izrađena od najkvalitetnije nubuk kože.
Udobne i lagane ženske mokasine urađene od vrhunske braon kože na bež đonu.
Elegantna i udobna ženska cipela na modernom belom đonu. Izrađena od prirodnog kože, velura. Ukrasna zlatno bela šnala.
Lakovane oksfordice na pertlanje na modernom đonu. Izrađena od mekane prirodne kože. Kombinacija crnog laka i crnog krokoa.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na izuzetno laganom đonu. Izrađena od mekane prirodne kože. Na vrhu zumbana sa 2 bućkice u predelu risa.
Prijavite se na naš mesečni newsletter
